Monumentica

Nasza misja

Firma Monumentica istnieje na polskim rynku od marca 2022 roku, choć możemy pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży.

Zdobywaliśmy je, realizując różnorodne projekty na terenie całej Polski. To dlatego dziś jesteśmy w stanie zaoferować klientom szeroki zakres usług, dzięki czemu poczują się oni w swoim ogrodzie, jak na prawdziwych wakacjach. W końcu ta przestrzeń stanie się miejscem odpoczynku i umożliwi chwilę zapomnienia oraz oderwania się od codziennych, służbowych obowiązków.

Nasi profesjonalni eksperci zajmują się nie tylko tworzeniem indywidualnych projektów, ale również ich realizacją. To oznacza, że możemy wokół Twojego domu stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której dominować będą odpowiednio dopasowane do klimatu i Twoich potrzeb rośliny.

Nie tylko zakładamy gęste trawniki, ale również robimy nasadzenia mocnych i odpornych na zmienne warunki atmosferyczne krzewów i drzew. Wszystkie wyróżniają się pięknym wyglądem, a przy tym również są łatwe w pielęgnacji i szybko rosną.

Monumentica

Dlaczego my?

Dla nas najważniejszy jest klient i jego potrzeby.

Zanim przystąpimy do przygotowywania projektu, przeprowadzamy skrupulatny wywiad, żeby dowiedzieć się, jakie są potrzeby danej osoby. W razie takiej potrzeby, zajmujemy się nie tylko sadzeniem roślin. Świadczymy bowiem kompleksowe usługi od A do Z, dzięki czemu budujemy alejki oraz podjazdy z kostki brukowej i kamienia. Konstruujemy tarasy z drewna oraz kompozytu, a nawet przygotowujemy oryginalne oczka wodne oraz kaskady.

Dla bezpieczeństwa możemy również stworzyć wokół Twojego domu funkcjonalne ogrodzenie, które ochroni Cię przed nieproszonymi gośćmi. Oczywiście nasi klienci doceniają również możliwość zainstalowania w ich ogrodzie automatycznych systemów nawadniania.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz pewność, że projekt oraz realizacja przebiegną szybko i bezproblemowo. Dbamy bowiem o to, aby jak najszybciej zapewnić naszym klientom dostęp do ogrodu ich marzeń.