Ogrodnictwo

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje ogrodów, które stworzyliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Pamiętaj jednak, że do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dopasowując aranżację ogrodu do jego potrzeb oraz oczekiwań. Zachęcamy zatem do kontaktu!

Brukarstwo

Układanie kostki brukowej Toruń to kompleksowa usługa pozwalająca na jeszcze lepsze zaplanowanie ogrodu. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem dróżek, podjazdów, chodników, a także tarasów. Zanim rozpoczniemy realizację projektu, przygotowujemy teren (wyrównujemy, robimy odwodnienie).

Kamień ogrodowy Toruń to niezwykle elegancki element. Wspólnie z klientami dobieramy rodzaj kostki brukowej tak, by pasowała do aranżacji całego ogrodu oraz elewacji budynku. Dzięki swojemu doświadczeniu podpowiadamy, jak powinny wyglądać dróżki. Można także zamówić kompleksową realizację, czyli projektowanie ogrodów Toruń i brukarstwo. Wszystkich zainteresowanych usługami na najwyższym poziomie zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że układanie kamienia granitowego Toruń przez naszą firmę odmieni Wasz ogród.